-47%

Сушарка для взуття електрична Туфелька-15*5,5*3,5 см (сушіння взуття)
215 ₴
115 ₴
- В наявності
- Код: 156
+380 (98) 887-26-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка туфелька универсальна - підходить для сушіння будь-якого взуття, незалежно від розміру та матеріалу взуття.
Необхідний пристрій для кожної родини, для будь-якої активної людини.
Забезпечує м'яке та рівномірне сушіння взуття, що дає змогу зберегти зовнішній вигляд взуття, продовжити його термін експлуатації, тримати взуття в належному чистоті та гігієні.
Вимоги з техніки безпеки:
- Не вкладати два нагрівачі в один черевик.
- Не перевіряти сухість взуття за увімкнених нагрівачів в електричну мережу.
- Не витягати нагрівачі з взуття за шнур живлення.
| Вага | 120 г |
| Потужність | 8 вт |
| Довжина: | 15 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Висота | 4 см |
| Довжина кабелю | 30 см |
| Напруга мережі | 220 в |
| Температура нагрівання | до 55 °C |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴




