Органайзер дорожній Katoh з гачком
Характеристики:
РАЗМЕР: довжина 20 см, висота 16 см (36 см у розкладеному стані), ширина 6 см.
Органайзер має всередині одне велике відділення на блискавці (2 бічних відкритих сітчастих кишені і притискними гумками), на клапані є дві врізні кишені на блискавці на всю ширину органайзера та гачок, який дає змогу закріпити цей органайзер у висячому положенні. Органайзер має тонку нейлонову підкладку. У верхній частині клапана закріплений гачок. Є ручка для перенесення.
За об'ємом в органайзер може поміститися спідня білизна й аксесуари, предмети особистої гігієни, бритовні приладдя, гребінець.
МАТЕРИАЛ: Полиэстр
Цвета: рожевий.
Органайзер також підійде для зберігання білизни вдома. Oрганайзер — простий і недорогий варіант наведення порядку у ваших шафах і ящиках.
Крім того, що вони дають змогу сортувати одяг за окремими ознаками. Особливо зручно використовувати їх для дрібних предметів одягу, які мають властивість загублюватися серед масивнішого одягу. Сєднавши боксери спеціальними стикерами з найменуванням вмісту, можна точно знати, де саме лежать легкі майки, а в якій коробці складені рукавички.
Кожна річ у шафі має бути саме на своєму, відведеному для неї місці — незалежно від того, одягалася вона один раз або ж лягає в шафу після прання. Такий предмет, як-от органайзер, дасть змогу уникнути безладу в шафі.
|
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Призначення | Одноденний/польовий |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Один |
| Стан | Створити |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 309 ₴








