Портативна щітка-бритва для видалення ковтунців і ворсу з речей Rasiermesser
-
Бритва для тканини, легко видаляє шерсть хатніх тварин, крихти, ворс і багато іншого, не залишаючи слідів.
-
Чудово підходить для чищення одягу, постільного приладдя, меблів і оббивки автомобіля.
Характеристика щітки:
1 Матеріал — дерево, сталь, бронза;
2 Розмір: 13см х 16,5см, вага 0,1кг;
3 Бронзова головка гарантує довгий термін експлуатації;
4 Чудово підходить для чищення одягу, постільного приладдя, меблів і оббивки автомобіля.
Легко видаляє шерсть хатніх тварин, крихти, ворс і багато іншого, не залишаючи слідів;
5 Швидкий і простий у використанні — бритва безпечно й ефективно видаляє ворс і ковтуни з светра, ковдри, фіранок, килимів та інше, не турбуючись про низьку потужність;
6 Без батареї — більше немає потреби в батарейках або прив'язки до електромережі.
Це портативна бритва (тример) для видалення ворсу та ковтунців дасть змогу у будь-який час упорядкувати одяг або домашній текстиль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 |
| Глибина | 3 см |
- Ціна: 99 ₴










