Окуляри сонцезахисні Wayfarer bamboo
Стильні класичні сонцезахисні окуляри з дужками з натурального бамбука.
Чудово Вам допоможуть: повсякденне у разі яскравого сонця, на риболовлі, у горах під час водіння автомобіля в денну пору
Зовнішній вигляд і розміри сонцезахисних окулярів Wayfarer bamboo:
1 Матеріал: оправи, лінз — TAC (триацетат целюлози), дужки — натуральний бамбук, петлі — метал;
2 Ширина оправи 145 мм, довжина дужки 145 мм, висота оправи (лінзи) 45 мм, а ширина 60 мм, відстань для перенісся від 20 мм;
3 100% поглинання ультрафіолетового випромінювання — UV 400;
4 УФ-фільтр 3 категорії (світлопропускання 8-18%);
5 100% поглинання ультрафіолетового випромінювання — UV 400;
6 Колір оправи: чорна, дужки — світле дерево.
Колір лінзи — темно-сірий.
Особливості сонцезахисних очок Wayfarer bamboo:
Якісний і міцний матеріал оправи;
Полімерні лінзи з зміцненим покриттям;
Модний колір оправи та лінз, дуже стильна форма оправи;
Чудовий захист від сонячного кольору;
Чудовий модний аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Ні |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Стать | Унісекс |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Wayfarer |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Сірий |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
- Ціна: 409 ₴











