Окуляри сонцезахисні Round classic
Модний дизайн окулярів Round classic підходить для пляжу, волейболу, плавання, подорожей та інших видів активного відпочинку, а також для створення стильного образу, чудово підходить для вуличного знімання, фотостудії тощо. Унісекс для чоловіків і жінок.
Зовнішній вигляд і розміри сонцезахисних окулярів Round classic:
1 Матеріал оправи — ацетат целюлози;
2 Ширина оправи 145 мм, довжина дужки 145 мм, висота оправи (лінзи) 45 мм, а ширина 50 мм, відстань для перенісся від 20 мм;
3 Матеріал лінз — полімер;
4 Лінзи мають міцне покриття;
5 100% поглинання ультрафіолетового випромінювання — UV 400;
6 Колір оправ і лінз: чорна оправа — лінзи темно-сірі;
Особливості сонцезахисних окулярів Round classic:
-
Якісний і міцний матеріал оправи;
-
Полімерні лінзи з зміцненим покриттям;
-
Модний колір оправи та скла, дуже стильна форма оправи;
-
Чудовий захист від сонячного кольору;
-
Чудовий модний аксесуар.
-
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Так |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Темно-сірий |
| Розміри | |
| Вага | 20 г |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
- Ціна: 199 ₴











