
Захисні окуляри, окуляри для стрільби, сонцезахисні, вело, тактичні Metal arrow 400.0, Сірий градієнт
209 ₴
- В наявності
- Код: 00489
Захисні окуляри для стрільби, сонцезахисні, вело, тактичні Metal arrow
Окуляри для стрільби Metal arrow — просто незамінний аксесуар для тих, хто постійно перебуває в умовах, де є небезпека потрапляння сторонніх предметів у район очей. Тактичні окуляри обладнуються лінзами, які створені так, щоб завжди та всюди захищати ваші очі від проникнення UV-променів і мають антивідблисковий ефект. Такі окуляри стануть незамінним аксесуаром для страйкболу або пейтболу, забезпечуючи захист очей під час гри, під час їзди на мотоциклі або велосипеді, на полюванні, занятні стрільцевими видами спорту, у польових умовах. Захисні окуляри необхідно носити постійно в разі, якщо є потреба у використанні стрілецької зброї, тому що вони можуть захистити очі та частину обличчя під час стрільби: можливого віддання, викиду квадратних газів, рикошеті.
Зовнішній вигляд і розміри тактичних окулярів Metal arrow:
1 Матеріал оправи — ацетат целюлози;
2 Ширина оправи 145 мм, довжина дужки 125 мм, висота оправи (лінзи) 40 мм, а ширина 68 мм, відстань для перенісся від 20 мм;
3 Матеріал лінз — ударостійкий полімер;
4 Лінзи є знімними;
5 100% поглинання ультрафіолетового випромінювання — UV 400;
6 Колір оправи: чорна. Колір лінз — прозорітемно-сірі.
Особливості сонцезахисних окулярів Metal arrow:
Під час стрільби необхідно з усією відповідальністю підійти до захисту очей, оскільки халатне ставлення до техніки безпеки може призвести до отримання травм і навіть втрати зору. У групі ризику перебувають мисливці, стрілки, яким доводиться проводити чимало часу на відкритому повітрі, де вони додатково зазнають впливу ультрафіолетових променів. Згідно з офіційними даними, за останнє двадцятиріччя в атмосфері відбулося зниження кількості озону на чотири відсотка. Як відомо, це збільшує рівень ультрафіолету, який досягає поверхні нашої планети. Тому для того, щоб захистити очі, фахівці рекомендують придбати стрілкові окуляри, вони надійно захистять ваші очі. Є широкий вибір моделей окулярів, що мають прозорі, сірі та дзеркальні лінзи. Зокрема, прозорі лінзи знадобляться для використання окулярів у будь-яких умовах із гарною освітленістю, де необхідний просто захист очей, жовті окуляри використовують у місцях недостатньої освітленості, під час сутінку, на світанку, у похмуру та дощовиту погоду, за наявності туману або димки. Скло виробляються з полікарбонату, відомого завдяки своїй стійкості. Крім того, він захищає від проникнення ультрафіолетових променів. За допомогою полікарбонату створюються універсальні моделі очок. Універсальні окуляри для стрільби можуть бути використані й у тирі, і на полюванні. Інноваційне обладнання дає змогу створити легкі, зручні та надійні вироби. Такі окуляри мають сферичну форму, завдяки чому ваші очі будуть максимально захищені, а огляд не обмежиться. Лінзи різних кольорів переслідують певні цілі. Наприклад, жовті лінзи покращують видимість в умовах темряви. Світло-фіолетові лінзи стануть чудовим вибором для тих, хто вирішив постреляти по мішенях. Вони допомагають сфокусуватися на цілі, посилюючи її оранжевий колір. А окуляри із зеленими лінзами краще одягати під час сліпучого сонячного світла. З усього перерахованого вище випливає, що користь від носіння окулярів для стрільби очевидна. Для людей, які професійно займаються спортом, застосовуються спеціальні окуляри з діафрагмами, що дає змогу регулювати світло.
-
Якісний і міцний матеріал оправи;
-
Полімерні знімні лінзи з зміцненим покриттям;
-
Модний колір оправи та лінз, дуже стильна форма оправи;
-
Чудовий захист від механічних впливів і сонячного кольору;
-
Чудовий модний аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARROW |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 27 г |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри зі змінними лінзами |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хвиля ультрафіолетового випромінювання | 400 Нм |
| Категорії і рівень захисту лінз | 4 |
| Коректний матеріал | Ацетат целюлози |
| Оптичне покриття | Простір |
| Підлога | Унісекс |
| Тип лінз з матеріалу | Полікарбонат |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Сірий градієнт |
- Ціна: 209 ₴

