Дизайнерські Окуляри сонцезахисні Flame
Окуляри Flame стильний, ультрамодний дизайн.
Дизайнерська форма, якісні затемнені скла забезпечують величезну популярність цього аксесуара.
Дуже висока якість виготовлення.
Зовнішній вигляд і розміри сонцезахисних окулярів Flame:
1 Матеріал оправи — метал золотистий;
2 Ширина оправи 135 мм, довжина дужки 135 мм, розмір лінзи 60-25 мм, відстань для перенісся від 20 мм;
3 Матеріал лінз — полімер;
4 Лінзи мають міцне покриття;
5 100% поглинання ультрафіолетового випромінювання — UV 400;
6 Колір оправ і лінз: оправа — метал золотистий (лінзи — сірі, жовтогарячі дзеркалки);
Особливості сонцезахисних окулярів Flame:
Якісний і міцний матеріал оправи;
Полімерні лінзи з зміцненим покриттям;
Модний колір оправи та скла, дуже стильна форма оправи;
Чудовий захист від сонячного кольору;
Чудовий модний аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Ні |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 80 г |
| Висота лінзи | 25 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Ширина лінзи | 60 мм |
- Ціна: 409 ₴











