
Окуляри круглі сонцезахисні тихішеїди із шорами стимпанк ретро CS welder Сині дзеркала
459 ₴
- В наявності
- Код: 00493
Окуляри круглі сонцезахисні тихішеїди із шорами стимпанк ретро CS welder
Окуляри CS welder стильний, ультрамодний дизайн. Дизайнерська форма, якісні затемнені скла забезпечують величезну популярність цього аксесуара. Дуже висока якість виготовлення.
Зовнішній вигляд і розміри сонцезахисних окулярів CS welder:
1 Матеріал оправи — метал;
2 Ширина оправи 140 мм, довжина дужки 140 мм, діаметр оправи (лінзи) 45 мм, відстань для перенісся від 20 мм;
3 Матеріал лінз — полімер;
4 Лінзи мають міцне покриття;
5 100% поглинання ультрафіолетового випромінювання — UV 400;
6 Колір оправ і лінз: оправа — чорний метал (лінзи темно-сірі), сріблястий метал (лінзи темно-сірі), золотистий жовтий метал (лінзи — темно-сірі, коричневі дзеркалки, блакитні дзеркалки), золотистий рожевий метал (лінзи — рожеві дзеркалки);
Особливості сонцезахисних окулярів CS welder:
Якісний і міцний матеріал оправи;
Полімерні лінзи з зміцненим покриттям;
Модний колір оправи та скла, дуже стильна форма оправи;
Чудовий захист від сонячного кольору;
Чудовий модний аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Ні |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Матеріал оправи | Метал |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 40 г |
| Висота лінзи | 45 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір лінз | Сині дзеркала |
- Ціна: 459 ₴




