Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 78 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для дрібниць |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділів | 36 |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴








