Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 64 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Стан | Створити |
| Тип вішалки | Переносна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴






