
Органайзер для речей із Гачком Active travel для зберігання предметів особистої гігієни Органайзер дорожній
355 ₴
- В наявності
- Код: 00138 ч
+380 (98) 887-26-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер дорожній Active travel
У поїздці необхідно десь зберігати предмети особистої гігієни. Допоможе вам у вирішенні цього питання дорожній органайзер Active travel із гачком.
Органайзер не тільки робить легким зберігання, але також дає змогу швидко знайти у валізі або дорожній сумці необхідні речі.
Має у верхній частині гачок для кріплення у вертикальному положенні.
Виготовлений зі щільного поліестеру, що не потребує особливого догляду.
Oрганайзер — простий і доступний варіант наведення ладу у ваших шафах і ящиках.
Переваги органайзера
-
Органайзер має всередині: два великі відділення на блискавці (одне з сітчастою стінкою), три глибокі відкриті кишеньки, невелика кишенька на блискавці з прозорою сітчастою стінкою та гачок, яка дає змогу закріпити цей органайзер у висячому положення.
-
Органайзер має тонку нейлонову підкладку.
-
За об'ємом в органайзер може поміститися спідня білизна й аксесуари, предмети особистої гігієни, бритовні речі, гребінець.
Розмір: довжина 22 см, висота 18 см (55 см у розкладеному стані), ширина 7 см.
Матеріал: Полиэстр
Цвета: чорний, синій, червоний, рожевий, оранжевий, салатовий.
Дорожній органайзер Active travel має якісне пошиття і надійну фурнітуру, кількість забарвлень дає змогу підібрати відповідний саме Вам колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Довжина | 22 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Одноденний/польовий |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Один |
| Стан | Створити |
| Тип | Ящик |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴









