Тендерайзер розм'якшувач для м'яса неіржавкий
Тендерайзер для розм'якшення м'яса — розм'якшувач м'яса з неіржавкої сталі з 24 ультрагострими голками для стейка, курки, свинини, індички, риби, підходить для барбекю, розм'якшення, маринаду.
Товсті стейки ви можете «шипувати» з обох боків.
Цей розм'якшувач із шипами допомагає маринаду швидко проникати в м'ясо, скорочуючи час приготування, роблячи м'ясо соковитішим і смачнішим, а також пом'якшуючи його.
Характеристика тендерайзера:
1 Матеріал — харчова неіржавка SUS 304;
2 Розмір: 20см х 6см х 6см, вага 240 г;
3 Колір — сріблястий метал;
4 Очищення насправді не складне, особливо якщо ви прополощите його в гарячій воді з мийним засобом відразу після використання.
Щіткою його можна очистити збоку, або ви можете прибрати захист і почистити її з кінчиків шипів. Будьте обережні.
Вони досить гострі. Або ви можете помити його в посудомийній машині;
5 Ідеальний дизайн, вбудована пружина, автоматичний відскок після натискання на м'ясо, простота у використанні та безпека, довга та товста ручка, яку зручно тримати;
6 Оскільки він виготовлений із неіржавкої сталі, він слугуватиме дійсно довго.
Цей матеріал стійкий до подряпин і механічного зношування, а також не руйнується внаслідок постійних контактів із вологою.
До того ж спеціальна ручка дає змогу закріпити кухонну належність на настінному гачку, щоб вона завжди була під рукою.
Особливості:
Преміум Матереїал — виготовлений із преміальної харчової неіржавкої сталі SUS 304.
Зручне зберігання — кільце розташоване наприкінці ручки забезпечує легке зберігання.
Широке застосування — можна використовувати для приготування стейків, відбивних, антрекотів, птиці тощо, для глибшого проникнення маринаду.
Перед першим застосуванням посуду його необхідно ретельно промити з мийною рідиною і витерти насухо.
Таку процедуру необхідно зробити двічі.
Тільки після цього її можна безпечно використовувати для приготування їжі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.24 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Ручка | Є |
| Товщина | 1 |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Сталевий |
| Колір лопатки | Чорна |
- Ціна: 775 ₴











