Термометр-щуп електронний ТР288
Кожна господиня знає, як важливо під час приготування їжі уважно дотримуватися рецепта.
Для того, щоб ваші страви виходили смачнішими, насиченішими й ароматнішими, рекомендуємо використовувати чудовий електронний термометр зі щупом, який допоможе точно визначити температуру будь-яких речовин.
Кухонний термометр TP288 з пробником-датчиком із неіржавкої сталі з діапазоном температур від -50 °C до +300 °C.
Завдяки тому, що датчик можна занурювати в рідину або вставляти в будь-яку іншу поверхню термометр має широкий спектр застосувань: в лабораторіях, під час готування їжі (можна вимірювати температуру, наприклад, всередині курки, напоїв та ін.), для вимірювання температури води або повітря, для вимірювання температури в деталях машин та інше.
Характеристики термометра:
1 Харчовий цифровий термометр ТР 300 призначений для вимірювання температури в діапазоні від -50o до 300 oC або від -58 °F до + 572 ° F відповідно.
Особливостями термометра ТР 300 є:
-
температурний щуп із дуже чутливим і точним датчиком, що дає змогу за короткий час визначити точну температуру.
-
Щуп виготовлений із неіржавкої сталі, загострений кінець якого дає змогу проникати на глибину до 15 см у фрукти, овочі, м'ясо, пористі та сипких матеріалах, у процесі їх приготування.
-
Також можливе занурення щупа термометра в різні рідини. Якісний дисплей, розміщений у ручці з ABS пластику, має великі, чіткі цифри. Що дасть змогу без зусиль побачити зняті показання.
Сфери застосування:
контроль за температурою харчових продуктів, контроль температури рідин, поверхонь;
2 Цей термометр підійде для вимірювань температури будь-яких рідких, сипких і напівтвердих речовин; Зонд датчика виготовлений із якісної неіржавкої сталі, тож слугуватиме тривалий час без жодних збоїв; Ви можете без зусиль перемикати одиниці вимірювання — з градусів Цельсія на градуси Фаренгейта та навпаки;
Властивості та переваги ТР 300:
Час відгуку ≈1сек
Висока точність
Щуп завдовжки 15 см
Чіткі, великі цифри на дисплеї
Вимірювання в oС/ oF
Кнопка вмик./вимк.
Енергозбереження (автовимкнення через 15 хв)
Батарейка 1,5 V (LR44 x 1) (у комплекті)
Характеристики термометра КР 300:
Тип термометра: Електронний (цифровий) зі щупом
Матеріал: неіржавка сталь + ABS пластик
Диапазон температур: -50º до 300 ºC, -58 ° F до + 572 ° F
Поворот циферблата на 180 градусів
Автовимкнення: є
Кнопка вмик./вимк.: є
Одиниці виміру: oC, oF
Знаків після коми: 0,1 oC/oF
Довжина щупа: 15 см
Діаметр щупа: 3 мм
Похибка: ±1 oC/oF
Час відгуку: ≈1сек.
Батарейка: 1,5 V (LR44 x 1шт)
Габарити: 24,5 см х 2 см х 2 см маса: 35 гр.
Інструкція: англійською;
5 Цей товар повністю відповідає висунутим вимогам якості, має довгий термін експлуатації та високі технічні характеристики.
МИ ПРИЄДНІмо:
- гарантію якості: перевіряємо товар, якщо немає браку;
- низькі ціни: постачання безпосередньо від виробника;
- швидка доставка: відправлення на день замовлення (Пн-сб: 10-16);
— усі характеристики відповідають дійсності на 100%;
- За особистим запитом можемо надіслати додаткові фото.
- обмін або повернення товару впродовж 14 днів.
Замовляйте — й отримуйте задоволення!
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Автовідключення | Так |
| Можливість підвішування | Так |
| Довжина щупа | 150 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 г |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Одиниці виміру | Цельсій °C, Фаренгейт °F |
| Максимальна температура виміру (°C) | 300 град. |
| Максимальна температура виміру (°F) | 572 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал щупа | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна температура виміру (°C) | -50 град. |
| Мінімальна температура виміру (°F) | -58 град. |
| Призначення термометра | Для вимірювання температури їжі |
| Стан | Новий |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) зі щупом |
| Точність вимірювання +/- | 1 град. |
| Ціна поділки | 0.1 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисний ковпачок для щупа | Да |
- Ціна: 95 ₴











