Сонцезахисні 8 бітні окуляри крутості Deal With It (Дил Віз Іт)
Зовнішній вигляд і розміри окулярів Deal With It:
1 Матеріал оправи — ацетат целюлози;
2 Ширина оправи 155 мм, довжина дужки 145 мм, висота оправи (лінзи) 30 мм, а ширина 65 мм, відстань для перенісся від 20 мм;
3 Матеріал лінз — ударостійкий полімер;
4 Упор для перенісся;
5 3 категорія світлопропускання (18-8% світлопропускання);
6 Колір оправи: чорна (колір лінз — темно-сірий).
Особливості сонцезахисних окулярів Deal With It: Мем Deal With It означає «Помирись із цим» — тобто це така реакція на всіляке лиття в інтернеті. Користувач, який публікує в коментарях персонажа, який одягає сонцезахисні окуляри, ніби говорить: ти нічого не зможеш із цим зробити, приймай це як є. Однак у рунеті мем набув нового значення. Можливо, це сталося через неправильне переведення: зараз означає «Я розібрався з цим» або «Я впорався». Тобто самодовгольна поза персонажа, який одягає сонцезахисні окуляри, сприймається як жест перемоги, крутості персонажа. В інтернеті повно відео, де люди за допомогою відеоредактора додають ці окуляри персонажу, під музику "Dr. Dre&SnoopDogg — TheNextEpisode", щоб підкреслити його крутість. Зараз ці окуляри можна купити та носити навіть у реальному житті. З такими крутими окулярами ви точно зможете вразити своїх друзів. А ще це чудовий подарунок для всіх шанувальників мемів.
Якісний і міцний матеріал оправи;
Полімерні лінзи з зміцненим покриттям;
Модний колір оправи та лінз, дуже стильна форма оправи;
Чудовий захист від механічних впливів і сонячного кольору;
Чудовий модний аксесуар.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 30 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 155 мм |
| Ширина лінзи | 65 мм |
| Основні | |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Колір лінз | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал лінз | Поликарбонат |
| Тип | Відкриті окуляри |
| Форма | Нетипова |
- Ціна: 255 ₴











