Окуляри поляризаційні сонцезахисні, вело, тактичні, DUBER Prospector
Окуляри для стрільби DUBERY Prospector — просто незамінний аксесуар для тих, хто постійно перебуває в умовах, де є небезпека потрапляння сторонніх предметів у район очей.
Тактичні окуляри обладнуються лінзами, які створені так, щоб завжди та всюди захищати ваші очі від проникнення UV-променів і мають антивідблисковий ефект.
Такі окуляри стануть незамінним аксесуаром для страйкболу або пейтболу, забезпечуючи захист очей під час гри, під час їзди на мотоциклі або велосипеді, на полюванні, занятні стрільцевими видами спорту, у польових умовах.
Захисні окуляри необхідно носити постійно в разі, якщо є потреба у використанні стрілецької зброї, тому що вони можуть захистити очі та частину обличчя під час стрільби: можливого віддання, викиду квадратних газів, рикошеті.
У чому сенс поляризаційних окулярів? Вона пропускає тільки вертикальні промені, що поширюються, а відблискове світло блокує. Водночас зберігається природне сприйняття кольорів.
Картинка анітрохи не гіршає, вона, навпаки, стає чіткішою.
До того ж ви отримуєте додатковий захист від ультрафіолетового випромінювання.
Чим відрізняються поляризаційні окуляри від сонячних?
Поляризаційні окуляри — це ті ж сонцезахисні вироби, але з додатковою функцією. Тобто вони не тільки оберігають від небезпечних для очей ультрафіолетових променів, але й відсікають неприємні сонячні відблиски від навколишніх предметів. У поляризаційних окулярах усе видно чіткіше та контрастніше.
Зовнішній вигляд і розміри поляризаційних тактичних окулярів DUBERY Prospector:
1 Матеріал оправи — ацетат целюлози;
2 Ширина оправи 140 мм, довжина дужки 125 мм, висота оправи (лінзи) 38 мм, а ширина 62 мм, відстань для перенісся від 20 мм;
3 Матеріал лінз — ударостійкий полімер;
4 Лінзи є знімними;
5 100% поглинання ультрафіолетового випромінювання — UV 400, поляризація;
6 Колір оправи: маскувальний сіро-коричневий малюнок (колір лінз — жовтогарячі дзеркальні), маскувальний сіро-коричневий малюнок (колір лінз — темно-сірі).
Особливості поляризаційних сонцезахисних окулярів Venture pro:
Під час стрільби необхідно з усією відповідальністю підійти до захисту очей, оскільки халатне ставлення до техніки безпеки може призвести до отримання травм і навіть втрати зору. У групі ризику перебувають мисливці, стрілки, яким доводиться проводити чимало часу на відкритому повітрі, де вони додатково зазнають впливу ультрафіолетових променів.
Згідно з офіційними даними, за останнє двадцятиріччя в атмосфері відбулося зниження кількості озону на чотири відсотка. Як відомо, це збільшує рівень ультрафіолету, який досягає поверхні нашої планети. Тому для того, щоб захистити очі, фахівці рекомендують придбати стрілкові окуляри, вони надійно захистять ваші очі.
За допомогою полікарбонату створюються універсальні моделі очок. Універсальні окуляри для стрільби можуть бути використані й у тирі, і на полюванні. Інноваційне обладнання дає змогу створити легкі, зручні та надійні вироби.
Такі окуляри мають сферичну форму, завдяки чому ваші очі будуть максимально захищені, а огляд не обмежиться.
Лінзи різних кольорів переслідують певні цілі. Світло-фіолетові лінзи стануть чудовим вибором для тих, хто вирішив постреляти по мішенях.
Вони допомагають сфокусуватися на цілі, посилюючи її оранжевий колір. З усього перерахованого вище випливає, що користь від носіння окулярів для стрільби очевидна.
Для людей, які професійно займаються спортом, застосовуються спеціальні окуляри з діафрагмами, що дає змогу регулювати світло.
-
Якісний і міцний матеріал оправи;
-
Полімерні знімні лінзи з зміцненим покриттям;
-
Модний колір оправи та лінз, дуже стильна форма оправи;
-
Чудовий захист від механічних впливів і сонячного кольору;
-
Чудовий модний аксесуар.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 27 г |
| Висота лінзи | 38 мм |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 62 мм |
| Основні | |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 4 |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Оптичне покриття | Зміцнюючі |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Пластикові |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Форма | Овальна |
| Колір лінз | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії і рівень захисту лінз | 4 |
| Колір | маскувальний сіро-коричневий малюнок |
- Ціна: 595 ₴











