
Органайзер Дорожній з гачком Travel для зберігання предметів особистої гігієни. Сумка- органайзер для путешествий
385 ₴
- В наявності
- Код: 00355
Органайзер дорожній Liguo Travel
У поїздці необхідно десь зберігати предмети особистої гігієни. Допоможе вам у розв'язанні цього питання дорожній органайзер Liguo Travel.
Органайзер ідеальний для подорожей. Він не тільки робить легке зберігання, але також дає змогу швидко знайти у валізі або дорожній сумці необхідні речі.
Має у верхній частині гачок для кріплення у вертикальному положенні.
Виготовлений з нейлону AIR, що не потребує особливого догляду.
Oрганайзер — простий і доступний варіант наведення порядку у ваших шафах і ящиках.
Переваги органайзера
-
Складається з одного відділу, безлічі кишеньок і гачка, для вертикального кріплення органайзера.
-
Закривається через згортання та клапани на липучках Velcro.
-
Відділ має сітчасту вставку та плоску кишеню на блискавці на бічній стінці, а всередині 5 відкритих кишень різних розмірів.
-
На клапані розташовані 2 сітчасті кишеньки, одна кишеня з прозорою вставкою на блискавці.
-
Органайзер має тонку нейлонову підкладку.
-
У верхній частині клапана закріплений гачок.
-
За об'ємом в органайзер може поміститися спідня білизна й аксесуари, предмети особистої гігієни, бритовні речі, гребінець.
Розмір: довжина 23 см (42 см у розкладеному стані), висота 20 см, ширина 9 см.
Матеріал: AIR-Нейлон (air-nylon)
Аргументи для купівлі дорожнього органайзера Liguo Travel:
-
має якісне пошиття і надійну фурнітуру
-
кількість забарвлень дає можливість підібрати відповідний саме Вам колір
-
легко доглядати — добре переться на делікатному режимі
-
набір стане в пригоді також у подорожі, він практичний і зручний, зручніший, ніж паперові або поліетиленові пакети
-
чудовий подарунок,
-
дуже прийнятна ціна за такий корисний і потрібний аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для дрібниць |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Підлога | Унісекс |
| Расцветка | Бродові "кольори" |
| Ручки | Один |
| Стан | Створити |
| Тип | Ящик |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 385 ₴









