|
1 |
Характеристики сумки на пояс штурмової тактичної Factor v.1Розміри: - сумки: 18см х 15см х 7см; - чохла для термоса: висота18см, діаметр 7см;
|
|
2
|
Виготовлений із якісного щільного та водовідштовхувального нейлону Nylon 1000D WR PU outer fabric, Nylon Oxford 210D WR PU inner fabric, Polyamide webing, Nylon buckes, Coats GralTM Polyester thread, Paracord 550ylon zipper pulls; Фурнітура "фастекс" і пружинний затискач виготовлені з ударостійкого полімеру. Внутрішня конструкція відділень:
|
|
3 |
Призначення — полювання, риболовля, туристичний похід, скелелазіння, подорож, спорт, страйкбол, військові дії. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.285 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості | Система підвіски Molle |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кармани | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 10 |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
| Підлога | Унісекс |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴







