
Органайзер косметичка для сумки Аiry Bag-in-Bag. Тканинна Косметичка в сумку та для подорожей
255 ₴
- В наявності
- Код: 00052- 1
Косметичка-Органайзер для сумки.
Її також можна використовувати як окрему Сумку (у неї всередині є ручки)
Переваги Косметички-Органайзера:
- Вона дуже містка. (Перевірено на власному досвіді)
- У неї з легкістю поміщаються (дрібні речі, ключі, косметика, Телефон та інші ґаджети)
- Завдяки тому, що в ній багато відділень, то кожна річ лежить на своєму місці і це Дуже зручно.
- 2 великі відділення йдуть на блискавці на всю довжину органайзера. - і це дає впевненість, що важлива річ, не зможе випадково випасти.
Між ними — об'ємне центральне відділення з регульованою шириною.
Максимальна ширина — 9 сантиметрів.
Ширина регулюється кнопками.
Органайзер ще можна використовувати як чохол для електронного пристрою — iPad, «літці» тощо.
Стінки Косметички — органайзера йдуть із синтепоновою прокладкою, що захистить ваші ґаджети.
- Розміри органайзера: 28см х 16см х 9см;
- Загальний об'єм приблизно 4 літри
- вага: 80 г
Виготовлений із якісного нейлону Nylon 200D;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 28 см |
| Кармани | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 2 |
| Об'єм | 4 л |
| Спеціальні | Водонепроникна тканина |
| Тип | Органайзер для сумки |
- Ціна: 255 ₴










