
Органайзер для сумки Аiry Вкладень у сумку. Тканинна Косметичка в сумку та для подорожей
255 ₴
- В наявності
- Код: 00052
Органайзер для сумки Airy Bag-in-Bag — це вставка-вкладиш у сумку з безліччю кишень. Зручне та дуже практичне рішення для стандартної жіночої сумки або ситі-рюкзачка.
Ви змінили гардероб і взяли іншу сумку? Не треба перекладати всі дрібниці з однієї сумки в іншу. Просто перекладіть із сумки в сумку ваш вкладиш-органайзер.
Найпотрібніше — завжди під рукою!
Переваги органайзера для сумки:
-
Виконаний із якісного нейлону Nylon 200D.
-
Зовні шість сітчастих невеликих кишеньок і чотири великі плоскі кишені
-
Усередині дві великі кишені на блискавці на всю довжину органайзера. Між ними — об'ємне центральне відділення з регульованою шириною. Максимальна ширина — 9 сантиметрів. Ширина регулюється кнопками.
-
Органайзер можна використовувати як чохол для електронного пристрою — iPad, «лікарки» тощо.
-
Об'ємні, із синтепоновою прокладкою, стінки захистять ваші ґаджети.
Розміри органайзера: 28 см х 16 см х 9 см.
Загальний об'єм 4 літрів.
Вага: 80 г.
Призначення — для зберігання косметики, ключів, телефонів, ґаджетів та інших дрібниць.
Цвета: коричневий, фіолетовий, синій, світло-зелений, жовтий, червоний, блакитний.
Органайзера для сумки Аiry Bag-in-Bag має якісне пошиття і надійну фурнітуру, завдяки органайзеру, ви легко перенесете все необхідне з однієї сумочки в іншу.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 16 см |
| Довжина | 12 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 4 л |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 |
| Кармани | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 2 |
| Спеціальні | Водонепроникна тканина |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Створити |
| Тип | Органайзер для сумки |
| Тип застежки | Молния |
- Ціна: 255 ₴










