Характеристики чохлів флізелінових:
Виготовлений із нетканого матеріалу (подвійний щільний флізелін), обшитий за торцями коричневою нейлоновою стрічкою.
Має по сторонах сірі нейлонові ручки.
Розміри чохлів:
- вертикальний - ширина 34см х висота 48см х довжина 50см;
- горизонтальний - ширина 38см х висота 34см х довжина 60см;
-
Містка сумка для зберігання речей на 1 отделение.
- Особливо актуальна, коли приходить час міняти гардероб (літо-осінь, зима-весна). Коли потрібно звільнити простір у шафі та впорядкувати одяг. Зручна під час перевезення речей.
- З трьох сторін сумки є ручки та прозорі віконця — видно, що лежить усередині.
- Зручно діставати: речі завжди складені акуратно.
- У разі тривалого зберігання, не з'являється неприємний запах речей.
- Міцний і повітропроникний матеріал — флізелін не пропускає пил і вологу.
- Якісна фурнітура. Сумка щільно закривається блискавкою на всьому периметрі, не перегинається в місцях, добре тримає форму.
-
Мега місткий кофр можна поставити в шафу, комод, під ліжко або у великий шухляду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 50 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для ковдри |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 34см х 48см х 50см (ШхВхД) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴











