Органайзер для спідньої білизни Travel Underwear XL
Характеристики:
РАЗМЕР: довжина 27 см, висота 12 см, ширина 14 см.
Складається з одного відділу та вкладки на липучці Velcro, закривається на блискавку.
Відділ має внутрішні кишеньки на гумці, на верхній кришці — 4 кишеньки, на бічній стінці — одна (довжина 17 см), на днищі — врізна кишеня на блискавці по всій довжині. Вкладка, яка слугує перегородкою всередині органайзера, кріпиться липучкою Velcro, всередині нього є роздільна нейлонова перегородка. Має тонку нейлонову підкладку.
За об'ємом в органайзер може поміститися спідня білизна й аксесуари, предмети особистої гігієни, бритовні приладдя, гребінець.
МАТЕРИАЛ: AIR-Нейлон (air-nylon)
| Цвета: темно-синій "зірка", червоний "зірка", темний леопард, світлий леопард, бордовий "квіти", сірий "квіти". |
Органайзер також підійде для зберігання білизни вдома. Oргайзер — простий і недорогий варіант наведення порядку у ваших шафах і ящиках.
Крім того, що вони дають змогу сортувати одяг за окремими ознаками. Особливо зручно використовувати їх для дрібних предметів одягу, які мають властивість губитися серед масивнішого одягу. Сєднавши боксери спеціальними стикерами з найменуванням вмісту, можна точно знати, де саме лежать легкі майки, а в якій коробці складені рукавички.
Кожна річ у шафі має бути саме на своєму, відведеному для неї місці — незалежно від того, одягалася вона один раз або ж лягає в шафу після прання. Такий предмет, як-от органайзер, дасть змогу уникнути безладу в шафі.
Аргументи для обов'язкової купівлі органайзера для спідньої білизни Travel Underwear XL:
- має якісне пошиття і надійну фурнітуру
- кількість забарвлень дає можливість підібрати відповідний саме Вам колір
- легко доглядати — добре переться на делікатному режимі
- набір знадобиться також у подорожі, він практичний і зручний, зручніший, ніж паперові або поліетиленові пакети
- чудовий подарунок, дуже прийнятна ціна за такий корисний і потрібний аксесуар
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Расцветка | Бордовий |
| Ручки | Один |
| Стан | Створити |
| Тип застежки | Молния |
- Ціна: 309 ₴








