
Органайзер для спідньої білизни Travel. Бокс для одягу. Тканинна коробка для речей.
309 ₴
- В наявності
- Код: 00354
+380 (98) 887-26-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер для спідньої білизни Travel Underwear
У поїздці необхідно десь зберігати спідню білизну та предмети особистої гігієни. Допоможе вам у вирішенні цього питання дорожній органайзер для спідньої білизни Travel Underwear.
Він не тільки робить легке зберігання, але також дає змогу швидко знайти у валізі або дорожній сумці необхідні речі.
Органайзер виготовлений з нейлону AIR, що не потребує особливого догляду.
Oргайзер — простий і доступний варіант наведення порядку у ваших шафах і ящиках.
Переваги органайзера
-
Складається з одного відділу та вкладки на липучці Velcro, закривається на блискавку.
-
Відділ має внутрішні кишеньки на гумці, на верхній кришці — 4 кишеньки.
-
Органайзер має тонку нейлонову підкладку.
-
За об'ємом в органайзер може поміститися спідня білизна й аксесуари, предмети особистої гігієни, бритовні речі, гребінець.
Розмір: довжина 25 см, висота 12 см, ширина 13 см.
Матеріал: AIR-Нейлон (air-nylon)
Цвета: темно-синій, малиновий, блакитний.
Органайзера для спідньої білизни Travel Underwear має якісне пошиття і надійну фурнітуру, кількість забарвлень дає змогу підібрати відповідний саме Вам колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 12 см |
| Довжина | 25 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Один |
| Стан | Створити |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴










