
Органайзер дорожній Venice з гачком.Для предметів особистої гігієни.
369 ₴
- В наявності
- Код: 00358
+380 (98) 887-26-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер дорожній Venice
У поїздці необхідно десь зберігати предмети особистої гігієни. Допоможе вам у розв'язанні цього питання дорожній органайзер Venice. Цей органайзер ідеальний для подорожей. Він не тільки робить легким зберігання, але також дає змогу швидко знайти у валізі або дорожній сумці необхідні речі.
Має у верхній частині гачок для кріплення у вертикальному положенні.
Переваги органайзера
Органайзер має всередині одне велике відділення на блискавці (6 відкритих сітчастих кишень і одна на блискавці із сітчастою стінкою), є врізна кишеня на блискавці на всю ширину органайзера та гачок, що дає змогу закріпити цей органайзер у висячому положенні.
Органайзер має тонку нейлонову підкладку.
У верхній частині клапана закріплений гачок.
За об'ємом в органайзер може поміститися спідня білизна й аксесуари, предмети особистої гігієни, бритовні речі, гребінець.
Розмір: довжина 25 см, висота 17 см (60 см у розкладеному стані), ширина 10 см.
Матеріал: поліестер.
Цвета: чорний, блакитний, червоний, рожевий, світло-фіолетовий, салатовий.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 17 см |
| Ширина | 10 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 см |
| Призначення | Одноденний/польовий |
| Підлога | Унісекс |
| Ручки | Один |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴







