Захист наколінники налокітники штурмові тактичні набір US protect
Набір наколінників і налокітників штурмових тактичних US protect — 2 наколінники, 2 налокітники.
Набір упакований у сітчастий мішок.
Захист тактичний призначений для захисту ліктьового та колінного суглобів від пошкоджень і травм.
Наколінник і налокітник складається з пластикової захисної панелі та м'якої амортизувальної основи.
Кріпиться двома еластичними стрічками із застібками на липучках Velcro.
Не обмежує рухів під час ходьби та бігу.
Параметри та характеристики набору наколінників і налокітників штурмових тактичних US protect:
1 Розміри:
налокітники — 18 см х 13 см + максимальна (у розтягнутому стані) довжина ременя 25 см;
наколінники — 17,5 см х 15 см + максимальна (у розтягнутому стані) довжина ременя 35 см;
вага: 360 г
2 Виготовлений із якісного щільного та водовідштовхувального Nylon Oxford 600D WR PU inner fabric, ABS-пластику;
Конструкція кріплення — щільна гумка, ширина 4 см), кріплення на Velcro-липучці.
Комплектність: 2 налокітники, 2 наколінники, у чорній самозатяжній сітці;
3 Призначення — полювання, риболовля, туристичний похід, скелелазіння, подорож, спорт, страйкбол, військові дії.
4 Кольори: чорний, дубок, койот.
Аргументи для обов'язкової купівлі набору наколінників і налокітників штурмових тактичних US protect:
- мають якісне пошиття і надійну фурнітуру
- набір може слугувати елементом спорядження виживання й орієнтований на мандрівників, прихильників пригод і екстриму, мисливців і рибалок
- кількість забарвлень дає можливість підібрати відповідний саме Вам колір
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.36 кг |
| Тип | Щитки |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Щитки захисні для ніг | 2 шт. |
| Щитки захисні для рук | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Підлога | Унісекс |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 325 ₴





