Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 83 см |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для взуття |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділів | 6 |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴











