
Сумка на пояс Штурмова, тактична Mini warrior Підсумок Армійський, похідний
349 ₴
- В наявності
- Код: 00239
+380 (98) 887-26-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на ремінь штурмова тактична Mini warrior — мінісумка на пояс для телефона, гаманця.
Міцна та портативна, ідеально підходить для їзди на велосипеді, полювання, риболовлі, туризму та екстремальних видів відпочинку та подорожей. Сумка виготовлена з міцних водонепроникних синтетичних тканин. Зручне та надійне кріплення ременів і лямок сприяє надійній фіксації сумки на поясі (ремне) і комфортному її використанню навіть за потреби переміщення бігом.
Внутрішня конструкція відділень:
-
Два основні однакові за розміром відділення, що закриваються на блискавку. В одному відділенні відкрита кишеня на всю ширину, а в іншому такий самий за розміром, але тільки сітчаста;
-
Зовнішнє кріплення для мобільного телефона (до 5,5 дюйма, 17 смх8 см), що складається з відкритої кишені із широкими притискними гумками та регульованим клапаном із широкої (4,8 мм) щільної стропи, який фіксується на швидкорознімному замку «фастекс»;
-
На зовнішній стороні сумки є довга (12,5мм), вузька кишеня для ручки;
-
На зворотному боці є: дві хлястики на металевих кнопках (для швидкого кріплення-зняття), для кріплення на ремінь; у верхній частині сумки петля з вузької стропи під карабін;
-
Надійна система M.O.L.L.E. для кріплення до рюкзака або підсумка.
Розміри рюкзака: 16 см х 12 см х 5 см.
Загальний об'єм приблизно 1 літра.
Вага: 135 г.
Виготовлений із якісного щільного та водовідштовхувального нейлону Nylon 1000D WR PU outer fabric, Nylon Oxford 210D WR PU inner fabric, Polyamide webing, Nylon buckes, Coats GralTM Polyester thread, Paracord 550ylon zipper pulls.
Призначення — полювання, риболовля, туристичний похід, скелелазіння, подорож, спорт, страйкбол, військові дії.
Кольори: чорний, олива, зелений хакі, мультикам, зелена цифра, пісочна цифра, жовтогаряча.
Сумка на ремені штурмова тактична Mini warrior має якісне пошиття і надійну фурнітуру, може слугувати як елемент екіпірування виживання й орієнтований на мандрівників, шанувальників пригод і екстриму, мисливців і рибалок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Вага | 0.135 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 1 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Глибина | 5 см |
| Довжина | 12 см |
| Кармани | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 2 |
| Спеціальні | Система підвіски Molle |
| Підлога | Унісекс |
| Розмаїття кольорів | олива |
| Ширина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴








