
Збірна подарункова коробка з вікном 20х20х3 см. Крафт, коричневого кольору
14 ₴
- В наявності
+380 (98) 887-26-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картонна коробка з фігурним оглядовим вікном.
Вікно має декоративний хвилястий край, що надає пакованню естетичнішого вигляду.
Така коробка часто використовуються для пакування кондитерських виробів (наприклад, цукерок, печива або невеликих тортів), сувенірів або хендмейд-товарів.
- Матеріал: Гофрований картон
- Прозоре вікно дає змогу покупцеві бачити вміст, не відкриваючи коробку.
- Розмір: 20х20х3см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 220 мм |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна складка | 30 мм |
| Наявність прозорого вікна | Да |
| Повноколірна | Да |
| Ручки | Ні. |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴





