
Коробка з вікном 26х17х5 см. Картонна, самозбірна, крафт-коробка ккоричневого кольору
19 ₴
- В наявності
+380 (98) 887-26-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картонна коробка з оглядовим вікном.
Вікно має декоративний хвилеподібний край, що надає пакованню естетичнішого вигляду.
Така коробка часто використовуються для пакування кондитерських виробів (наприклад, цукерок, печива або невеликих тортів), сувенірів або хендмейд-товарів.
- Матеріал: Щільний картон
- Прозоре вікно дає змогу покупцеві бачити вміст, не відкриваючи коробку.
- Розмір:
Довжина: 24см
Ширина: 17см
Висота: 5см
Об'ємна вага: 0,5-1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 30 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Картон |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴



